Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca zaprasza do udziału w kolejnej edycji organizowanego projektu 3…2…1…TANIEC skierowanego do młodych twórców. Projekt ma charakter konkursu choreograficznego, skierowanego do początkujących twórców sztuki choreograficznej. Z udziału w konkursie wyłączone są dzieci i młodzież do 18 roku życia. Do konkursu zgłaszać można prezentacje solowe, duety oraz tria, oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego, przygotowywane specjalnie do projektu 3…2…1…TANIEC. Preferowane będą przede wszystkim te prace, które koncentrować się będą głównie na ciele w relacji z przestrzenią, a nie na rekwizytach i zabiegach scenograficznych.

Do projektu należy zgłaszać etiudy solowe (do 6 minut), duety (do 9 minut) oraz tria (do 12 minut). Zgłoszenia do 1 marca 2012 roku pod adresem: 321taniec@gmail.com Finał projektu odbędzie się 12 marca w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

Szczegółowy regulamin dostępny jest w zakładce PRACA.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close