Wersja do druku

Udostępnij

Znane są już wyniki konkursu rezydencyjnego Krakowskiego Teatru Tańca Rollercoaster. Młodzi kreatorzy wrażeń. Nadesłano 27 zgłoszeń, wszystkie spełniały wymogi formalne. Do realizacji wybrano dwa projekty, wyróżniające się klarowną i czystą koncepcją oraz oryginalną przestrzenią inspiracji i poszukiwań.

 

W roku 2021 swoje projekty zrealizują Aleksandra Bożek-Muszyńska (trio pod roboczym tytułem Goździk w pustej muszli, czyli nigredo erosa) oraz Jakub Mędrzycki (spektakl solowy One Hundred falls), wraz z zaproszonymi do współpracy artystami.

 

Premiery spektakli odbędą się 13 i 14 listopada 2021 w krakowskiej CRICOTECE, w ramach programu prezentacji tańca Rollercoaster. Kolekcjonerzy wrażeń. Rezydenci otrzymają przestrzeń do prób, wsparcie promocyjne oraz wsparcie finansowe w produkcji spektaklu.

Organizatorzy dziękują za wszystkie zgłoszenia. Zapraszają też do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu rezydencyjnego.

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close