Wersja do druku

Udostępnij

Scena Tańca Współczesnego SCKM zaprasza dzisiaj na 19 na wieczórShow dance i taniec współczesny. Zespół Feniks pokaże choreografie:Podwójne oblicze,W tłumie,Żemenelemukełaj,Zabieganie. TEATRCIĄGLEwRUCHU pokaże spektakle3/4iŁabędź, a zespół taneczny Dance Effort zaprezentujeSail,Bez tytułuiThe construction. Bilety 10zł, rezerwacja:12430 50 90.


Zespół FENIKS działa przy Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży w Krakowieod października 2006 roku. Założycielem i choreografem grupy jest Aleksandra Kuźma.Stylem tanecznym zespołu jest show-dance, będący połączeniem jazzu, tańca współczesnego i nowoczesnego, a także elementów akrobatyki.Zespół uczestniczył w wielu konkursach tanecznych o zasięgu wojewódzkim i ogólnopolskim. W bieżącym roku reprezentował Polskę na międzynarodowym konkursie tanecznym Dance World Cup 2012 w Villach w Austrii.

TeatrCiąglewRuchu istnieje od 2005r. idziała wStaromiejskim Centrum Kultury Młodzieży iprowadzona jest przez nauczyciela ichoreografa – Martę Pietruszkę. Grupa przygotowuje iprezentuje spektakle taneczne iprojekty interdyscyplinarne. Choreograf wswojej pracy opiera się na indywidualnych możliwościach izdolnościach ruchowych tancerzy orazwykorzystuje potencjał osobowościowy swoich tancerzy wprocesie tworzenia choreografii. Wgrupie tej spotykają się zarówno osoby zdoświadczeniem scenicznym itanecznym orazCi, którzy dopiero tutaj maja szansę na swój debiut irozwinięcie talentu tanecznego. Powstałe do tej pory choreografie Grupy Repertuarowej to: Kujawiak, Stopień, Prywatka, Lot, bez tytułu, Komunikacja miejska, Rejs.


Zespół taneczny DANCE EFFORT działa od czterech lat w MDK Fort 49 ,,Krzesławice”.Instruktorem zespołu jest Paulina Wysocka.

Bilety 10zł, rezerwacja:12430 50 90.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close