15 października 2022 (sobota) o godz. 11.00  i 15.00 w Cricotece w Krakowie zostanie zaprezentowany spektakl teatru ruchu i tańca Frajda Granda Bzik w wykonaniu kolektywu Kolekttacz. Wydarzenie to odbędzie się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci Podskoki i wykręty.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Rodzina. Każdy jakąś ma, każdy się z jakąś mocuje. Czego w niej doświadczamy? Różnorodności, niespodzianek, nieporozumień, frajdy, awarii, kłótni i bzika! Jesteśmy od siebie różni, każdy niesie ze sobą swoją historię, spotykamy się, czekamy na siebie, uciekamy od siebie.

Ten spektakl to spotkanie: naturalne, swobodne, otwarte, włączające, wrażliwe.

Spotkanie z teatrem, aktorami, ale też ze sobą, z najbliższymi. Wspólne odkrywanie świata, wspólne zachwyty, bliskość, rodzina. Jesteśmy jak kolorowe kuleczki wrzucone do jednego pudełka – czasem się ściskamy, czasem toczymy obok siebie, a czasem zderzamy, wywracamy i powodujemy eksplozję.

Realizatorzy:

Choreografia / reżyseria/ wykonanie:
Kolekttacz: Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska, Agnieszka Dubilewicz; współpraca choreograficzna: Izabela Chlewińska
Muzyka: Hania Rani + fragment utworu: Sam Spiegel Mutant brain
Kostiumy: Olga Strizhniova
Produkcja: Art Fraction Foundation

Spektakl dla rodzin z dziećmi w wieku od 3 lat.

Na spektakle należy zakupić bilety zarówno dla dziecka, jak i opiekuna. Obowiązuje jedna cena biletów dla dzieci i osób dorosłych.

***

Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dzieci Podskoki i wykręty odbędzie się w dniach od 13 do 16 października w Krakowie. Jest organizowany przez Teatr Figurki – scenę dla najmłodszych Teatru Figur Kraków.

Więcej informacji: www.podskokiiwykrety.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close