Wersja do druku

Udostępnij

Poszukiwana jest utalentowana młodzież (powyżej 15 i poniżej 19 roku życia), która rozpocznie pracę w nowym zespole tanecznym „I kropka”. Nabór skierowany jest do młodych ludzi zainteresowanych tańcem i ruchem oraz możliwością wspólnego tworzenia. Przez pierwsze dwa tygodnie zaproszeni są wszyscy chętni, a po okresie przygotowawczym odbędzie się casting, który wyłoni przyszłych członków grupy.

Zajęcia poprowadzą Katarzyna Węglowska- Król oraz Paweł Łyskawa. „i kropka” stanowić będzie zamkniętą grupę młodych ludzi, która realizować będzie rozmaite projekty twórcze oraz spektakle.

„i kropka” działać będzie przy Krakowskim Teatrze Tańca. Zajęcia odbywać się będą w piątki, godz. 18.00 – 19.30 w Hurtowni Ruchu (ul. Kącik 9, nieopodal Placu Bohaterów Getta) i niedziele, godz. 18.30 – 20.00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie (Al. Jana Pawła II 232)

• pierwsze zajęcia, otwarte dla wszystkich zainteresowanych, już w piątek, 27 stycznia, o godzinie 18.00 w Hurtowni Ruchu w Krakowie!
(koszt pojedynczych zajęć – 18 zł)

Wszystkie pytania należy kierować na adres:
mttikropka@gmail.com
oraz pod numerem telefonu 791 790 300

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close