Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca ogłasza nabór do nowych grup Pracowni METAfizycznej. Wszystkich zainteresowanych stałą współpracą prosimy o przesłanie maila na adres krakowskiteatrtanca@o2.pl, z informacją do której z grup chcieliby Państwo dołączyć.

O ostatecznym przyporządkowaniu do poszczególnych grup zdecydują prowadzący.

Pracownia METAfizyczna obejmować będzie trzy grupy, na trzech poziomach zaawansowania:

– poziom początkujący – wtorek, czwartek godz.18.00 – 19.30, zajęcia prowadzi Paweł Łyskawa
– poziom średniozaawansowany – wtorek, czwartek, godz. 19.45 – 21.15, zajęcia prowadzi P. Łyskawa
– poziom zaawansowany – poniedziałek, środa, godzi. 17.30 – 19.00, zajęcia prowadzi Eryk Makohon

Zajęcia wszystkich grup odbywać się będą w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie, w studiu Krakowskiego Teatru Tańca (studio C4).

Pracownia METAfizyczna powstała we wrześniu 2010 roku, jako poszerzenie edukacyjnej działalności Teatru. Jest to stała grupa kreatywnych i zaangażowanych ludzi, którzy chcą rozwijać swój warsztat taneczny oraz aktorski. Praca w MECIE obejmuje doskonalenie techniki tańca współczesnego, a także wyrazu scenicznego, technik aktorskich oraz improwizacji i przygotowuje do świadomej pracy na scenie. Spośród tancerzy Pracowni rekrutowani będą przyszli tancerze Krakowskiego Teatru Tańca. Pracownia realizuje także własne, niezależne produkcje sceniczne. Opiekę artystyczną i edukacyjną nad Pracownią METAfizyczna objął Eryk Makohon.

www.krakowskiteatrtanca.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close