Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Haduch zaprasza naNowy Rok z Passing Through nowy cykl warsztatów, które będą odbywać się w każdy piątek stycznia w godzinach 20.30-22.00 w Hurtowni Ruchu (ul. Kącik 9). Daty spotkań:10, 17, 24, 31 stycznia 2014.Cena: 90 zł za 4 spotkania (uczestniczenie w pojedynczych zajęciach jest tym razem niemożliwe).Pokaz pracy 1 lutego o godz 20:00 w Hurtowni Ruchu.Więcej informacji, zapisy i wpłaty pod emailemfreethedance@gmail.com.

Spotkania będą miały charakter próbensambleniż lekcji. Rozgrzewka każdej sesji będzie wykorzystywać podstawowe elementy Passing Through w charakterze powtórki, umożliwiając dołączenie do tej grupy nowych tancerzy. Druga część to poznawanie nowych narzędzi metody grupowej improwizacji, jaką jest Passing Through. Ostatnie zajęcia oraz pokaz odbędą się z muzyką na żywo.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close