Wersja do druku

Udostępnij

Małgorzata Haduch zaprasza 20 stycznia o godzinie 20.00 do krakowskiej Alchemii (ul. Estery 5) na kolejny pokaz Free The Dance z muzyką na żywo. Muzyka: Wiktor Krzak, Michał Bromboszcz, Patryk Zakrocki; taniec: Paweł Konior, Basia Bujakowska i Małgorzata Haduch.

CyklFree The Dancepowstał z inicjatywyMałgorzaty Haduch&Unfinished Company. Jest to seria występów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy.

Dotychczas krakowska publiczność miała okazję oglądać Free The Dance z udziałem takich znakomitych muzyków jak Michael Zerang, Rafał Mazur, Dominik Strycharski, Arvind Ganga, Paulina Owczarek oraz tancerek Lori Duncan, Maria Mavridou, Manuela Tessi. Stworzony przez Malgorzatą Haduch styl improwizowania jest oryginalną propozycją, która nie da się zaszufladkować ani we współczesnych formach tańca ani performensu. Free The Danceczerpie inspiracje z muzyki free jazzowej i idei DIY,jest manifestem pełnym pasjiłamiąc podziały form scenicznych oraz „uwalniając” improwizowany taniec współczesny od wielu stereotypów.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close