Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek 28 maja o godz. 16.00 i 19.00 w Operze Krakowskiej jako co roku odbędzie się pokaz Balet to my Studia Baletowego. W pierwszej części uczniowie wszystkich klas Studia Baletowego (3 klasy przedszkolne, 1 wstępna i 9 szkolnych) zaprezentują tańce z zakresu tańca klasycznego, współczesnego, ludowego i charakterystycznego. Druga część to obrazek baletowy oparty na motywach zaczerpniętych z Małego Księcia. Wezmą w niej udział uczniowie Studia Baletowego i gościnnie artyści Baletu Opery Krakowskiej. Podczas pokazu młodzi artyści zaprezentują zarówno układy taneczne w oparciu o tradycyjne choreografie m.in. Georges’a Balanchine’a, Augusta Bournonville’a, Jules’a Perrota i Vasyla Vaynonena jak i przygotowanych przez pedagogów Studia Baletowego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close