Wersja do druku

Udostępnij

Free The Dance jest inicjatywą Małgorzaty Haduch & Unfinished Company i obejmuje serię performansów z udziałem muzyków-improwizatorów oraz tancerzy. Po znakomitym starcie latem i sporym zainteresowaniu publiczności, kiedy występy odbywały się w „akustycznym” plenerze w Antique Apartments, Free The Dance przenosi się do krakowskiej Alchemii.

Artyści zgłębiają sztukę improwizacji w połączeniu 2 dziedzin – muzyki i tańca współczesnego. W centrum poszukiwań jest jak słuchać ruchu, muzykalność ciała, pamięć dźwięku, rola ciszy oraz różne sposoby budowania wzajemnych relacji pomiędzy ruchem i muzyką. Przede wszystkim jednak, są to poszukiwania uwolnienia umysłu, transformacja energii i doświadczanie ciągle zmieniającej się rzeczywistości.

W nowej serii Free The Dance, Małgorzata skupia się na intymnych duetach i małych, lecz niepowtarzających się, składach. Są to zawsze spotkania wyjatkowych osobowości scenicznych, starcie się doświadczonych improwizatorów, energii i wyobraźni. Dotychczas w serii Free the Dance wystąpili: Michael Zerang, Rafał Mazur, Artur Majewski, Tomek Chołoniewski, Ksawery Wojciński, Paulina Owczarek, Lori Duncan, Magdalena Ptasznik, Michał Dymny, Dominik Borkowski, Małgorzata Haduch i Przemek Kamiński.

Podczas najbliższego spotkania w środę 19 września (godz. 21.00, Alchemia Klub, ul. Estery 5) wystąpią wspólnie Rafał Mazur i Małgorzata Haduch, a kolejne spotkanie w cyklu Free The Dance 7 listopada.

Projekt wspiera Radiofonia.

FREE THE DANCE

muzyka/taniec/improwizacja

Rafał Mazur & Malgorzata Haduch po raz pierwszy w duecie!
19.09 godz 21:00
bilety: normalny 15 zł ulgowy 10 zł
ALCHEMIA KLUB
ul. Estery 5, Kraków

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close