Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 18-21 lipca 2013 roku w Dworku Białoprądnickim w Krakowie (ul. Papiernicza 2) odbędzie druga odsłona I Letniego Festiwalu Tańca ROZ_RUCHY, organizowanego przez Teatr Tańca DF. Odsłona ta zatytułowana jest Tańce Polskie w Dworku Białoprądnickim. W programie znajdą się otwarte warsztaty tańca, warsztaty mistrzowskie, zajęcia dla rodziców z dziećmi, ale również pokazy taneczne, koncerty muzyki na żywo, prezentacje multimedialne. Zajęcia realizowane w ramach Mistrzowskich Warsztatów Tańców Polskich są kierowane do instruktorów, choreografów i tancerzy pracujących w zespołach folklorystycznych i posiadających minimum 3-letnie doświadczenie. Program oparty jest na szeroko pojmowanej twórczości inspirowanej polską sztuką ludową.

Harmonogram

O I Letnim Festiwalu ROZ-RUCHY

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close