Wersja do druku

Udostępnij

Podczas dzisiejszej Nocy Teatrów w Krakowie uczestniczyć będzie można w kilku wydarzeniach tanecznych. W Nowohuckim Centrum Kultury (Studio C4) o godz. 18.00 spektakl Krakowskiego Teatru Tańca Blondi. Próba w choreografii Eryka Makohona, natomiast o 19.00 w tym samy miejscu, ale w sali teatralnej wieczór Krakowskiej Akademii Tańca.

O godz. 20.30 w Pauza in Garden w Małopolskim Ogrodzie Sztuki tancerka Maria Mavridou (Grecja) i gitarzysta Arvind Ganga (Holandia) wystąpią we wspólnym wieczorze improwizacji z krakowskimi artystami: Pauliną Owczarek, Ernestem Ogórkiem, Malwiną Kołodziejczyk, Piotrem Przewoźniakiem oraz Wiktorem Krzakiem. O tej samej porze w Przestrzeni Ruchu i Tańca Kontakt wystąpią reprezentantki EST i Hurtowni Ruchu: Iwona Olszowska, Małgorzata Werbińska, Monika Kiwak. Pokażą interaktywny performans Bones Mind Moving – Moving Bones mind.

O 21.00 w Filharmonii Krakowskiej wystąpi Balet Dworski „Cracovia Danza”z przedstawieniem W starym kinie w choreografii Romany Agnel i Dariusza Brojka, a o tej samej godzinie w Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” Tetr Tańca DF ze spektaklem Truskawkowa 8.

Strona Nocy Teatrów: http://www.krakowskienoce.pl/noc_teatrow2013/8042,glowna.html

Więcej informacji o wydarzeniach:

Krakowski Teatr Tańca: Blondi. Próba – reż. i chor. Eryk Makohon

Wieczór Krakowskiej Akademii Tańca

Noc Improwizacji: Maria Mavridou (taniec), Arvind Ganga (gitara) i goście

EST i Hurtownia Ruchu: Bones Mind Moving – Moving Bones mind, chor.Iwona Olszowska, Małgorzata Werbińska, Monika Kiwak

Balet Dworski „Cracovia Danza”: W starym kinie, chor. Romana Agnel, Dariusz Brojek

Teatr Tańca DF „Truskawkowa 8”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close