Wersja do druku

Udostępnij

25 czerwca o godz. 20.30 na Dziedzińcu Arkadowym Zamku Królewskiego na Wawelu odbędzie się Grand Pas…! – gala baletowa w międzynarodowej obsadzie, organizowana przez Operę Krakowską. Tego wieczoru wystąpią znakomici artyści z najsławniejszych zespołów europejskich, soliści i pierwsi soliści czołowych scen baletowych Europy. Będzie można zobaczyć m.in. Davida Kupinskiego z Béjart Ballet Lozanna (Szwajcaria), Marcina Kupinskiego i Gudrun Bojesen z Royal Danish Ballet Kopenhaga oraz Ekaterinę Osmolkinę i Maxima Zuyzina z Teatru Marinskiego z Petersburga. Wystąpią także soliści Polskiego Baletu Narodowego– Agnieszka Pietyra i Vladimir Yaroshenko oraz artyści Baletu Opery Krakowskiej we fragmentach spektakli baletowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close