Wersja do druku

Udostępnij

Balet Dworski Cracovia Danza zaprasza na spektaklW starym kiniew ramach cyklu Niedziele dla tańca. Portal taniecPOLSKA.pl patronuje wydarzeniu.Któż nie zna muzycznych przebojów i bohaterów starego kina? Powróćmy do pełnych uroku lat dwudziestolecia międzywojennego. Poczujmy atmosferę ówczesnych kabaretów i kawiarni. Zobaczmy prawdziwych dżentelmenów i szykowne damy w intrygujących fokstrotach, szalonych charlestonach i nastrojowych tangach. Spektakl nie tylko dla miłośników przedwojennych melodii.


choreografia:Romana Agnel, Dariusz Brojek

choreografia tanga:Beata Broniek
scenografia i kostiumy: Monika Polak-Luścinska


Występują Tancerze Baletu Dworskiego „Cracovia Danza”:

Obsada 27.01.2013 r.:
Romana Agnel,Joanna Lichorowicz,Dominika Malaga,Magdalena Żmuda,Krzysztof Antkowiak,Dariusz Brojek,Jan Fečko,Sławomir Greś


Obsada 10.02.2013 r.
Romana Agnel,Monika Kieliba,Dominika Malaga,Aleksandra Pawluczuk, Krzysztof Antkowiak,Dariusz Brojek,Jan Fečko,Sławomir Greś


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close