Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 6 kwietnia Hurtownia Ruchu w Krakowie (ul. Kącik 9) zaprasza na warsztaty Gaga z jedyną w Polsce certyfikowaną nauczycielką GaGa, Natalią Iwaniec. Gaga to metoda pracy z ciałem stworzona przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. Gaga jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva ale również są to zajęcia skierowane dla wszystkich zainteresowanych pracą z ciałem i rozwojem ruchowym.

Więcej informacji na temat Gaga:http://gagapeople.com/english/

Więcej o prowadzącej:

Natalia Iwaniec – certyfikowana nauczycielka Gaga. Absolwentka wiedzy o teatrze na UJ w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu(specjalność taniec). Uczestniczka wielu warsztatów z zakresu tańca współczesnego, contact improwizacji i wielu różnych form ruchu w Polsce i za granicą (Indie, Austria, Izrael). Brała udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Avivie, gdzie uczyła się techniki release i repertuaru Yasmeen Godder. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie uczy Gaga i bierze udział w projektach tanecznych jako niezależna tancerka(Resolution 2013 The Place, Golden Bohemian Dance Theater).

Program warsztatu:

11.00-12.00 Gaga Dancers
12.15-13.15 Gaga People
13.15-14.00 Improwizacja/kompozycja z wykorzystaniem Gaga

Bądźcie punktualnie, bo nie wpuścimy spóźnionych.

Koszt 50 zł za cały blok.
Pojedyncze zajęcia 20 zł.

GAGA PEOPLE – zajęcia polegające na świadomej praca ciała poprzez instynktowne poruszanie całą jego strukturą. Dzięki tej metodzie ciało uzyskuje większą giętkość i elastyczność. Nie zatrzymujemy się w trakcie sesji, towarzyszy nam ciągły ruch.Odwiedzamy nieznane przestrzenie naszego ciała. Korzystamy z rożnych jakości ruchu: szybkiej, wolnej, gęstej, lekkiej, by przełamywać swoje przyzwyczajenia w tańcu, ruchu.

GAGA DANCERS – zajęcia mają taką samą strukturę co Gaga people, ale skierowane są dla osób zaznajomionych z terminologia taneczną. Podczas zajęć odwołujemy się do ćwiczeń z techniki klasycznej, by uzyskać te same jakości jak podczas zajęć gaga people.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close