Wersja do druku

Udostępnij

Przypominamy, że już w najbliższy weekend (sb. i ndz., 29 i 30 września w godz. 9.00-19.15) Krakowski Teatr Tańca serdecznie zaprasza do Nowohuckiego Centrum Kultury na Maraton Warsztatów Tańca. Maraton obejmuje aż sześć warsztatów dziennie. W programie: taniec współczesny – różne warianty;), taniec fizyczny, jazz, afro jazz, jazz smooth, lyrical dance, partnerowania, klasyka dla tancerzy współczesnych, hip-hop New age, jumps & turns… Warsztaty poprowadzą: choreograf i kierownik Krakowskiego Teatru Tańca: Eryk Makohon oraz tancerze zespołu: Katarzyna Węglowska-Król, Katarzyna Żminkowska, Anna Chmiel-Kowalska, Barbara Kopała, Agata Syrek, Monika Godek, Paweł Łyskawa. Zgłoszenia trwają TYLKO do czwartku, 27 września.

A wieczorami o godz. 19.45 Krakowski Teatr Tańca zaprasza na pokazy towarzyszące warsztatom swoich spektakli, tj. 29 września – Kwadryga na trzech i Cicindela, natomiast 30 września – Blondi próba. Choreografem wszystkich przedstawień jest Eryk Macohon.

Więcej informacji o maratonie

Więcej informacji o spektaklach


http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1900

http://www.taniecpolska.pl/wydarzenia/show/1901

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close