Wersja do druku

Udostępnij

Krakowski Teatr Tańca oraz Teatr KTO serdecznie zapraszają na premierę spektaklu Estra i Andro w reżyserii Eryka Makohona. Premierowy pokaz odbędzie się na Rynku Głównym w Krakowie, 9 lipca o godz. 16.30, a kolejne spektakle – 10 lipca o godz. 17.30 oraz 11 lipca o godzinie 16.00.  Prezentacje zaplanowane są w ramach 28. ULICY – Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie.

 

Krakowski Teatr Tańca w swoim najnowszym spektaklu ulicznym w sposób dowcipny i lekki odpowiada na kłopotliwe pytanie: „Skąd się biorą dzieci?”. Widzowie niczym w Woody Allenowskiej komedii znajdują się w „centrum dowodzenia” organizmu kobiety i mężczyzny, śledząc rozwój akcji na poziomie komórkowym. Spektakl o wyjątkowo uniwersalnym przekazie, w końcu wszędzie „robi się TO” tak samo…

 

Producentami spektaklu są Teatr KTO oraz Stowarzyszenie Krakowski Teatr Tańca.

 

pomysł i reżyseria: Eryk Makohon
choreografia: Eryk Makohon i zespół
kostiumy: Joanna Jaśko-Sroka
wykonanie kostiumów: Irena Kasza, Danuta Kuchna
opracowanie muzyczne utworu finałowego: Grzegorz Sieradzki 
występują: Katarzyna Gocał, Monika Godek, Aneta Orlik, Katarzyna Pawłowska, Magdalena Skowron, Agata Słowicka, Paweł Łyskawa, Krystian Łysoń, Filip Meyer – Lüters, Karol Pruciak, Dominik Więcek, Filip Wójcik 

 

 

Program 28. ULICY – Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie

 

Strona Festiwalu:  http://28ulica.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close