Wersja do druku

Udostępnij

Teatr KTO zaprasza do Krakowa i okolic (Andrychów, Limanowa) na XXVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych Ulica 26 Street Art, który odbędzie się w dniach 11-14 lipca 2013. W tegorocznym programie tanecznym dominować będą spektakle z Hiszpanii i Polski. W czasie festiwalu warsztaty uliczne Taniec-Kreacja poprowadzą tancerze zespołu La Calabaza Danza-Teatro z Hiszpanii, którzy pokażą również spektakl La postal (Pocztówka). Ponadto będzie można zobaczyć plenerowe solo taneczne Claire Ducreux (Hiszpania) De Paseo, jak również choreografię powietrzną zespołu Voala Project (Hiszpania) Voalá Station. Polskę reprezentować będą: Krakowski Teatr Tańca, który pokaże spektakl Takarazuka camp oraz wspólny projekt Teatru Tańca DF (Kraków) & Les Filles Föllen (Hiszpania/Barcelona) everybodyskin – debiutancką choreografię Barbary Wysoczańskiej. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

OXXVI Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Ulicznych Ulica 26 Street Art

Strona festiwalu: http://teatrkto.pl/pl.html

Więcej informacji o:

Warsztatach ulicznych Taniec-Kreacja La Calabaza Danza-Teatro

Claire Ducreux (Hiszpania) De Paseo


La Calabaza Danza-Teatro (Hiszpania) La postal (Pocztówka)

Voala Project (Hiszpania) Voalá Station

Krakowski Teatr Tańca Takarazuka camp – chor. Eryk Makohon

Teatr Tańca DF (Kraków) & Les Filles Föllen (Hiszpania/Barcelona) everybodyskin – chor. Barbara Wysoczańska

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close