Wersja do druku

Udostępnij

23 lutego odbyły się prezentacje konkursowe konkursu, „3…2…1…TANIEC”, organizowanego przez Krakowski Teatr Tańca, Nowohuckie Centrum Kultury oraz Instytut Muzyki i Tańca. Poniżej publikujemy decyzje jurorów (Joanna Szymajda, Eva Lackova, Witold Jurewicz i Eryk Makohon), którzy przyznali własne nagrody , pierwszą w wysokości 500 zł i drugą w wysokości 250 zł.

Joanna Szymajda:
I nagroda
dla Agaty Kmity Rybo, Nukle i Nowa za odwagę w wyborze tematu, spójną koncepcję realizacji oraz silną osobowość sceniczną.

II nagroda
dla Katarzyny Ustowskiej Fish.bowl.story za umiejetność budowania dialogu muzyki i ruchu w wymiarze zarówno formalnym, jak i scenicznym

Eva Lackova:
I nagroda
dla Aleksandry Bożek-Muszyńskiej In brief za osobowość, humorystyczna inwencje oraz performatywny wyraz

II nagroda
dla Katarzyny Ustowskiej Fish.bowl.story za interpretacje oraz jakości ruchowe.

Witold Jurewicz:
I nagroda
dla Dominiki Wiak i Dominika Wiecka Wyścig za znakomity dobór ruchu i jego wykonanie w prowadzeniu wątków fabularnych

II nagroda
dla Wiolety Fiuk The Great Dictator za konsekwentną realizację tematu przedstawienia, jak i jego wykonanie

Eryk Makohon:
I nagroda
dla Adriana Bartczaka, Małgorzaty Lipczyńskiej i Michała Ratajskiego Wszystko to z czym się (nie) urodziliśmy za role i funkcje ciała w przestrzeni. Przejmującą fizyczność, obecność, będącą narzędziem kompozycji

II nagroda
dla Aleksandry Bożek-Muszynskiej In brief za humor w kompozycji, skokowość myśli, refleks, dramaturgiczną perypetię oraz minimalizm środków.

Gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom!

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close