Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 7-11 sierpnia 2013 roku w Dworku Białoprądnickim w Krakowie odbędzie trzecia odsłona I Letniego Festiwalu Tańca ROZ_RUCHY, organizowanego przez Teatr Tańca DF. Odsłona ta zatytułowana jest Sierpniowe Oblicza Tańca Współczesnego. W programie znajdą się otwarte warsztaty tańca, warsztaty mistrzowskie, zajęcia dla rodziców z dziećmi, ale również pokazy taneczne, koncerty muzyki na żywo, prezentacje multimedialne. Zajęcia realizowane w ramach Mistrzowskich Warsztatów Tańca Współczesnego są kierowane do instruktorów, choreografów i tancerzy pracujących w zespołach działających w oparciu o techniki tańca współczesnego i posiadających minimum 3-letnie doświadczenie. Program oparty jest na szeroko pojmowanej twórczości inspirowanej tańcem współczesnym.

Cele:
» rozpoczęcie wdrażania programu autorskiego ukierunkowanego na kształcenie kadr artystycznych,
» podnoszenie poziomu tanecznego wśród instruktorów, choreografów i tancerzy,
» kształcenie i zdobywanie wiedzy oraz umiejętności w zakresie pracy z zespołami działającymi w oparciu o techniki tańca współczesnego,
» inspiracja działań twórczych,
» rozwijanie ekspresji twórczej i kreatywności członków grup tanecznych oraz instruktorów poprzez udział w warsztatach tańca współczesnego i improwizacji,
» promocja tańca współczesnego,
» konsolidowanie środowisk tanecznych,
» wymiana doświadczeń artystycznych i pedagogicznych.

Harmonogram

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close