Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 27-30 listopada 2014 roku Pracownia Fizyczna zaprasza na całą gamę wydarzeń tanecznych w ramach świętowania 5-lecia działalności zespołu. W ramach jubileuszu dbędą się warsztaty uchylające tajemnice pracy nad wybranymi przedstawieniami oraz pokazy najlepszych spektakli Pracowni Fizycznej, m.in. Re:akcje, prezentowane niedawno w ramach Polskiej Platformy Tańca 2014. Ponadto panel dyskusyjny,  urodzinowe przyjęcie w klubie Szafa oraz wystawa zdjęć. Wydarzenia będą miały miejsce w Teatrze Nowym, Teatrze Szwalnia, na Akademii Muzycznej oraz w klubie Szafa.

 

Podczas warsztatów pod lupą znajdą się trzy sposoby pracy: praca z formą i partnerowania ze spektaklu a3, praca z postacią w spektaklu Re:akcje oraz szeroko eksplorowana przez Pracownię improwizacja, która jest sposobem pracy nad wieloma produkcjami min. Zdarzenia, Soul Project/PL. Warsztaty poprowadzą tancerze Pracowni Fizycznej, choreograf Jacek Owczarek oraz w ramach prezentu urodzinowego gość: Iwona Olszowska, która będzie rozpoczynać codzienną pracę z ciałem zajęciami z improwizacji z elementami BMC®.

 

Informacje o poszczególnych wydarzeniach:

 

27 listopada: Spektakl Re:akcje i panel dyskusyjny

28 listopada: Spektakl a3 w wykonaniu grupy stałej Pracowni Fizycznej oraz „Powyżej nieba” Witolda Jurewicza

29 listopada: Spektakl Soul Project/PL – koncepcja i reżyseria: David Zambrano

30 listopada: Spotkanie na zakończenie jubileuszu

 

WARSZTATY: 27-29 listopada 2014

 

Więcej: www.pracowniafizyczna.com

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close