Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 1-4 maja 2014 Grupa KIJO zaprasza ma 5. edycję „FRU” Festiwalu: Polskiego Festiwalu Kontakt Improwizacji „FRU”. Wśród prowadzących: Kama Jankowska, Sebastian Flegiel, Michał Ratajski. Muzycznie towarzyszyć im będzie Marcin Saudy.

Jeśli tańczysz fizykę, to tańczysz kontakt.
Jeśli tańczysz chemię, to robisz coś zupełnie innego.

Steve Paxton (1987)

Organizator: Grupa KIJO
Koszt : 295, 55 zł.
[dla uczestników co najmniej 3 edycji FRU Festiwalu – 10% zniżki
[dla uczestników wszystkich 4 dotychczasowych edycji FRU Festiwalu – 20% zniżki]

Liczba miejsc ograniczona
W koszt wliczone sa: warsztaty, JAMy, nocleg dla przyjezdnych gratis (20 miejsc – kolejność zgłoszeń)

Konto: ALIOR BANK, Michał Ratajski: 87 2490 0005 0000 4000 2313 1326 – z dopiskiem w tytule przelewu: Imię i Nazwisko, FRU Festiwal 5

Na e-mail: kijogroup@gmail.com należy przesyłać: potwierdzenia przelewu, informację o ewentualnej potrzebie noclegu, numer telefonu [w razie potrzeby kontaktu].

REGULAMIN FESTIWALU – F R U # 5:

F R U Festiwal jest w pełni finansowany z wpłat uczestników. Aby się odbył, konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa i dokonania wpłaty. O rezerwacji miejsca decyduje wpłata całej kwoty.

W przypadku rezygnacji do 15 Kwietnia, organizatorzy zwracają 50% kwoty. Po 15 kwietnia zwrotów nie będzie. Organizatorzy proszą o rozważne decyzje.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania Festiwalu (oraz zwrotu wniesionych wpłat) w wypadku braku odpowiedniej liczby uczestników do sfinansowania Festiwalu.

F R U Festiwal wspiera współtworzenie polskiej sceny tańca. Każde uczestnictwo ma znaczenie i jest wsparciem dla tej idei.

FRU#2: http://www.youtube.com/watch?v=rVXfavDGEP8

FRU#3: http://www.youtube.com/watch?v=zJrq1Wos_d0

FRU Festiwal na facebook: https://www.facebook.com/FruFestival

Kontakt: kijogroup@gmail.com

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close