Wersja do druku

Udostępnij

KISZ to najnowszy projekt realizowany przez KIJO w ramach ogólnopolskiej akcji „Dotknij Teatru 2015”. KISZ to projekt badawczy z pogranicza słowa, muzyki i ruchu. Inspiracją do prowadzonych działań jest twórczość jednego z polskich artystów – muzyka, instrumentalisty, producenta, autora tekstów, człowieka przekraczającego w swej pracy gatunki muzyczne i wyznaczającego nowe trendy. Założeniem projektu jest tzw. praca w procesie, czyli zarówno prowadzenie poszukiwań twórczych, jak i tworzenie przy udziale/w obecności widza. To niepowtarzalna okazja, by śledzić zmiany, jakie zachodzą w trakcie pracy, a także mieć wpływ na kierunek jej rozwoju. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa i dyskusji o projekcie KISZ.

Terminy spotkań:

WiP#1: 15 lutego, godz.15:00 [Fabryka po godzinach – Łódź, ul. Drewnowska 58]
WiP#2: 15 marca, godz.15:00 [Fabryka po godzinach]
WiP#3: 27 marca, godz.15:00 [Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych – Łódź, ul. Zachodnia 54/56]
WiP#4: 2 kwietnia, godz.15:00 [Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych]

Uwaga:
> Spotkania 15 lutego i 15 marca odbędą się przy okazji k – IMPROWIZACJA – JAM – y – oprócz pokazu work in progress KIJO Zaprasza na jam improwizacji tanecznej z muzyką na żywo – wstęp 15zł
> Spotkania 27 marca i 2 wwietnia odbędą się w ramach ogólnopolskiej akcji „Dotknij Teatru 2015” – wstęp bezpłatny, obowiązuje rezerwacja biletów.

 

www.kijogroup.com

www.vimeo.com/kijo

KISZ na Facebook: https://www.facebook.com/events/1409017222728053/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close