Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella i Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi zapraszają na koncert edukacyjny Na pointach – kolorowy świat tańca z cyklu Akademia pełna dźwięków. Wydarzenie to odbędzie się 14 lutego o godz. 10.00 i 12.00 w Sali Koncertowej Uczelni.

Wersja do druku

Udostępnij

Te muzyczne spotkania dla dzieci i młodzieży to projekt, dzięki któremu młodzi melomani będą mieli szansę lepiej poznać świat muzyki instrumentalnej, wokalnej i tanecznej.
Podczas tego koncertu zaprezentują się uczniowie Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella w Łodzi w różnorodnym repertuarze klasycznym i współczesnym.

Wstęp płatny. Bilety do kupienia w kasie Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązuje rezerwacja w Biurze Wydarzeń Artystycznych: tel. 42 662 17 10,
e-mail: wydarzenia@amuz.lodz.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close