Wersja do druku

Udostępnij

Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy. O improwizacji tańca w Muzeum Sztuki w Łodzi (ms2) odbędzie się wiele wydarzeń tanecznych. W piątek 19 lipca o 19.00 pokaz po warsztacie prowadzonym przez Ray’a Chunga. Na warsztaty Raya Chunga zaproszeni zostali doświadczeni praktycy kontakt improwizacji z Polski i wspólnie powracać będą do korzeni tej techniki. Tematem warsztatów jest Sztuka i sport w kontakt improwizacji.

W sobotę 20 lipca odbędzie się prezentacja spektakluZdarzenia/zadania Pracowni Fizycznej, duetu SzaZa i zaproszonych gości. W kolejnym tygodniu pokaz filmu edukacyjnego Steve’a Paxtona Materiał dla kręgosłupa. Studium ruchu (środa, 24 lipca godz. 19.00), a w piątek i sobotę (26-27 lipca) otwarty warsztat improwizacji, który poprowadzi Michał Ratajski, związany z Grupą KIJO.

Natomiast na zakończenie miesiąca, w środę 31 lipca dokumentalny Powracając do domu na temat twórczości Anny Haprin, pionierki tanecznej improwizacji. Filmowi towarzyszyć będzie film Unisono z udziałem Aleksandry Borys oraz MarysiZimpel, autorstwa Justyny Celińskiej zapowiadający pokaz spektaklu UNISONO re//mix Anna Halprin(produkcja: komuna // warszawa), który odbędzie się 3 sierpnia.

Więcej informacji o poszczególnych wydarzeniach:

Pokaz po warsztacie prowadzonym przez Raya Chunga

Pracownia Fizyczna, SzaZa i goście Zdarzenia / zadania

Steve Paxton Materiał dla kręgosłupa. Studium ruchu (2008)

Otwarty warsztat kontakt improwizacji; prowadzenie: Michał Ratajski

Anna Halprin Powracając do domu i Borys/Zimpel/Celińska Unisono

Aleksandra Borys z udziałem Marysi Zimpel UNISONO re//mix Anna Halprin

Więcej informacji na temat wydarzeń w ramach wystawy na bieżąco na stronie Muzeum Sztuki w Łodzi:

http://msl.org.pl/pl/wydarzenia/przyjdzcie-pokazemy-wam-co-robimy-o-improwizacji-t/

Pełen program wydarzeń w ramach wystawy do pobrania: http://msl.org.pl/static/upload/improwizacja-wydarzenia.pdf

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close