Wersja do druku

Udostępnij

Od nowego roku akademickiego w Łodzi zostaną uruchomione pierwsze w Polsce studia podyplomowe „Menadżer Europejskich Szkół Tańca, Teatrów Tańca i Zespołów Baletowych”. Organizatorem kształcenia jest Centrum Kształcenia Podyplomowego AHE w Łodzi. Studia realizowane są przy kierunku Taniec, Wydział Artystyczny Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Program studiów został opracowany przez dr. Alexandra Azarkevitcha – twórcy i prodziekana kierunku Taniec.

Głównym celem studiów jest wykształcenie profesjonalnych menadżerów o wysokich kwalifikacjach przygotowanych do zarządzania nowoczesnymi szkołami tańca, teatrami tańca, zespołami baletowymi oraz innymi instytucjami związanymi z działalnością artystyczną oraz prowadzenia samodzielnych przedsięwzięć kulturalno-artystycznych w strukturach Unii Europejskiej.

Słuchaczami studiów mogą zostać absolwenci szkół wyższych: tancerze, choreografowie, aktorzy teatrów tańca, instruktorzy tańca, pedagodzy baletu, dyrektorzy szkół tańca i szkół baletowych, kierownicy zespołów baletowych i zespołów tańca, nauczyciele

i inni. Studia adresowane także do osób pracujących w organizacjach i firmach zajmujących się działalnością kulturalną.

Więcej informacji

ADRES:

Centrum Kształcenia Podyplomowego
ul. Sterlinga 26, pokój K 019
90-212 Łódź

telefony: 42 63 15 039, 42 29 95 637
fax: 42 29 95 767
e-mail: ckp@ahe.lodz.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close