Wersja do druku

Udostępnij

Fabryka Sztuki w Łodzi oraz Stowarzyszenie Teatralne Chorea zapraszają na spotkanie zPawłem Korbusem* –W drodze do NIC. Pomiędzy znakiem a znaczeniem- warsztaty performance. Zajęcia odbędą się 10 września o godzinie 11:00 w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3.

Warsztat będzie próbą stworzenia zestawu indywidualnych choreografii uczestników w oparciu o techniki taneczne, butō i performatywne sposoby pracy z ciałem. Minimum ruchu – maksimum ekspresji, precyzja, czystość gestu i drżenie emocjonalne, wywodzenie sensów i nazywanie jakości, poszukiwanie przestrzeni do zagospodarowania między signans a signatum.

*Paweł Korbus– performer, człowiek czynu, aktor, tancerz, scenograf, założyciel ARTKOR Studio Artystyczne, absolwent wydziału Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie, artysta wizualny, aktor, scenograf związany z Teatrem Chorea, nettheatre, Teatr Scena Boczna.

Zapisy, informacje: warsztaty@fabrykasztuki.org

Zobacz też:http://www.chorea.com.pl

Wstęp wolny; ilość miejsc ograniczona

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close