Wersja do druku

Udostępnij

W sobotę 26 listopada Stowarzyszenie Movin’ Lódź zaprasza na wieczór tańca, podczas którego zaprezentowane zostaną cztery spektakle taneczne powstałe w 2011 roku. Autorami projektów są choreografowie i tancerze Pracowni Fizycznej, Projektu KIJO i Grupy Skład, na co dzień związani z Łodzią. Realizują oni własne projekty, jednocześnie współtworząc Stowarzyszenie MOVIN’ ŁÓDŹ, które patronuje wydarzeniu.

W programie wieczoru tańca MOVIN’ ŁÓDŹ znalazły się spektakle: Pracowni Fizycznej Piątka w choreografii Aleksandry Klimiuk i Wojciecha Łaby, człowiek³ = ∞” w choreografii Martyny Jagodyńskiej, pod kierunkiem Radka Stępniaka, spektakl DO – – – > droga Projektu KIJO oraz premiera najnowszego spektaklu Grupy Skład: Krawędź.

Podczas imprezy widzowie będą się mogli także dowiedzieć, jakie grupy i ilu tancerzy stoi za nazwą MOVIN’ ŁÓDŹ i dlaczego założyli oni stowarzyszenie.

Początek pokazów o godz. 19.00 w Domu Kultury Ariadna.

Szczegółowe opisy spektakli i informacje na stronie stowarzyszenia Movin’ Łódź:

http://www.movinlodz.com


Wstęp: 8 zł

Rezerwacja biletów:
DK Ariadna, ul. Niciarniana 1/3,
tel. (042) 678 47 41 email: ariadna@wdk.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close