Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek 25 sierpnia o godz. 20.30  na zakończenie III Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego RETROPERSPEKTYWY w Łodzi  (Art_Inkubator, Fabryka Sztuki, ul. Księdza Biskupa Wincentego Tymienieckiego 3 odbędzie się premiera spektaklu Z drugiej strony w reżyserii Ewgienija Korniaga zrealizowanego w koprodukcji Kornig Theatre z Białorusi i Teatru Chorea. W centrum zamysłu reżyserskiego znajduje się badanie pojęcia granicy. Ale nie jest to spektakl o zewnętrznych przejawach tego problemu, ale o tych granicach, które decydują o tym, co widać wewnątrz człowieka. O granicach, które są silniejsze od przeszkód fizycznych i terytorialnych. O granicach, które trudno zmienić, pokonać, zniszczyć. O granicach, które ograniczają człowieka w jego myślach, czynach i pragnieniach.

 

Reżyseria: Ewgienij Korniag
Scenografia: Tatiana Niersisian
Oprawa muzyczna: Ewgienij Korniag, Kuba Pałys
Projekt plakatu: Siergiej Szabochin
Obsada: Artiom Gajko, Anna Gaspadaryk, Maksim Szyszko, Julia Jakubowska, Małgorzata Lipczyńska, Janusz Adam Biedrzycki, Joanna Chmielecka, Dorota Porowska, Milena Kranik

 

Portal taniecPOLSKA.pl patronuje wydarzeniu.

 

Szczegółowe informacje: www.retroperspektywy.com

 

Program Festiwalu Retroperspektywy 2014

 

Program warsztatów w ramach III Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Retroperspektywy 2014

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close