29 marca o godz. 18.00 w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się XVII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego.

Wersja do druku

Udostępnij

Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi zaprezentują się wszyscy uczniowie. Dla niektórych z nich będzie to pierwszy występ na dużej scenie teatralnej; dla innych z kolei to ostatni występ przed otrzymaniem dyplomu zawodowego tancerza, otwierający im drzwi do kariery na polskich i zagranicznych scenach teatralnych.

W programie koncertu znajdą się układy choreograficzne w technikach tańca klasycznego, współczesnego, ludowego i dawnego. Jak co roku wystąpią również artyści Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi.

Koncert jest podzielony na trzy części. W dwóch pierwszych zaprezentowane zostaną balety klasyczne; trzecia część koncertu będzie natomiast prezentacją układów w technice tańca współczesnego. Potrwa około trzech godzin.

Patronami medialnymi XVII Koncertu Galowego Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego są TVP3 Łódź oraz Radio Łódź.

Więcej informacji: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close