Wersja do druku

Udostępnij

Do projektu Williego Dornera Ciała w przestrzeni miejskiej/Bodies in urban spaces w Lublinie poszukiwani są tancerze, akrobaci, break danceowcy, ossoby zajmujące się parkourem, wspinaczką, sztukami walki, innymi sportami, odznaczające się sprawnością fizyczną, odwagą, otwartością, z umiejętnością pracy w grupie.

Premiera: Projekt będzie miał premierę podczas Nocy Kultury w Lublinie w dniu 2 czerwca 2012 roku.

Audycja: Audycja do projektu odbędzie się 8 maja w godzinach 18.00 – 21.00 w Sali Widowiskowej Warsztatów Kultury w Lublinie (ul. Popiełuszki 5).

Próby:

Ośmiogodzinne próby będą odbywały się w dniach 28 maja – 1 czerwca 2012. Udział w próbach przygotowujących do projektu jest nieodłączną częścią projektu i jest obowiązkowy. Projekt nie obejmuje wynagrodzenia finansowego dla Uczestników.

Zgłoszenia:

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie prosimy o przesłanie krótkiego CV w języku angielskim do dnia 22 kwietnia na adres warsztaty.taniec@ck.lublin.pl.

Więcej informacji o projekcie na stronie:

Cie. Willi Dorner: http://www.ciewdorner.at/

Zobacz Bodies in Urban Spaces – Cie. Willi Dorner:

http://www.youtube.com/watch?v=z-eBvR-YwY0

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close