Wersja do druku

Udostępnij

Od czwartku do niedzieli Lubelski Teatr Tańca i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na długi taneczny , podczas którego zostaną zaprezentowane cztery odmienne stylistycznie Na początek duet w wykonaniu Magdaleny Ptasznik i Mariny Colominy pt. SURPLUS (25 stycznia o godz. 19.00). Drugi dzień to rodzima produkcja pt. Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy w wykonaniu Lubelskiego Teatru Tańca (chor. Simone Sandroni, 30 stycznia o godz. 19.00). W sobotę natomiast solowy występ Justyny Jasłowskiej pt. Sorry. I don’t like to be killed (31 stycznia godz. 19.00). Na zakończenie Weekendu z tańcem wystąpi Teatr Tańca Caro Dance z Siedlec ze spektakle We are (1 lutego godz. 19.00). Wszystkie prezentacje odbywać się będą w Sali Widowiskowej Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12).

 

Bilety: 20/ 30 zł; grupowe: 15 zł; karnet na 4 spektakle: 60/80 zł; kasa czynna: 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem tel. 81 466 61 40 e-mail: kasa@ck.lublin.pl

 

O spektaklach:

 

Magdalena Ptasznik, Marina Colomina: SURPLUS

Lubelski Teatr Tańca: Historie, których nigdy nie opowiedzieliśmy – chor. Simone Sandroni

Justyna Jasłowska: Sorry. I don’t like to be killed

Teatr Tańca Caro Dance: We are

 

Przypominamy również wywiad Barbary Żarinow z Justyną Jasłowską na temat spektaklu Sorry, I don’t like to be killed.

Z wywiadem można zapoznać się TU

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close