Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 8-9 listopada 2012 podczas XVI Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się międzynarodowa konferencja poświęcona analizie przemian, jakie zaszły w świecie tańca w Europie Środkowej i Wschodniej po 1989 roku, z perspektywy artystów, naukowców i krytyków. Goście z kilku krajów, w tym autorzy przygotowywanej przez Instytut Muzyki i Tańca oraz wydawnictwo Routledge książki New Dance in Europe after 1989. Communitas and the Other, członkowie wschodnioeuropejskiej sieci EEPAP oraz badacze związani z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, będą dyskutować nad złożonymi kwestiami tożsamości i autonomii tańca oraz budowania dyskursu krytycznego. Serdecznie zapraszamy.

Szczegółowy program już wkrótce.

Lublin, 8-9 listopada 2012

Panel w ramach XVI Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca

Organizatorzy: Instytut Muzyki i Tańca, East European Performing Arts Platform, Lubelski Teatr Tańca, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close