Wersja do druku

Udostępnij

Teatr Maat Projekt zaprasza na otwarte sesje / spotkania, których głównym celem jest spotkanie na płaszczyźnie doświadczenia ruchu różnych osób zarówno tych posiadających doświadczenie ruchowe, jak i tych dopiero stawiających swoje pierwsze kroki na polu szeroko pojętego tańca. Spotkania trwające od lutego do października 2013 będą miały na celu pobudzenie tkanki ciała, indywidualne doświadczenie tańca, próbę kompozycji choreograficznych, poszukiwanie osobistej jakości ruchu oraz próbę jego dookreślenia. Podstawą spotkań będzie indywidualny proces obserwacji własnego ciała.

Sesje / spotkania prowadzone będą przez Tomasza Bazana z wykorzystaniem metod i jakości stosowanych w Maat Projekt na przestrzeni ostatnich ośmiu lat działalności złożą się na nie techniki i elementy pracy z ciałem spotykane w spektaklach i choreografiach Tomasza Bazana. Tematem przewodnim warsztatów / spotkań będzie Święto wiosny. Oprócz formuły laboratyjnej spotkania mają na celu również próbę stworzenia indywidualnej oraz zbiorowej struktury pokazanej publiczności na zakończenie pracy. Sesje warsztatowe odbywać będą się dwa razu w miesiącu przez dwa dni w siedzibie Maat Projekt w Lublinie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.


Zgłoszenia / zapytania prosimy kierować na adres e-mail:teatr.maat@gmail.comoraz o przesłanie krótkiej notki na swój temat (doświadczenie w tańcu, ruchu, oczekiwania).

Lista uczestników zostanie zamknięta do dnia15 lutego 2013 wtedy zostanie ustalony i przedstawiony szczegółowy plan pracy.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close