Wersja do druku

Udostępnij

Już dziś w Lublinie w ramach XVI Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca odbędzie się wieczór polskich spektakli zatytułowany Polskie dialogi. Jak można zauważyć, wybór daty nie jest przypadkowy.Od godziny 18.00 w Warsztatach Kultury (ul. Popiełuszki 5) będzie można obejrzeć aż 6 spektakli, odpowiednio 3 zespołowe i 3 solowe, tj. Plac zabaw przygotowany przez Teatr Kolegtyw i DanceOFFnię z Białegostoku w chor. Karoliny Garbacik i reż.,Tomasza Gilewicza, Kwadrygę na trzech Krakowskiego Teatru Tańca w chor. Eryka Makohona, Re: akcję Pracowni Fizycznej z Łodzi w reżyserii Jacka Oczwarka, a wśród prac solowych znalzły się The Blue Resonanse Anny Haracz i Kino Variatino z Gdańska, Fatal error Lubelskiego Teatru Tańca w wykonaniu Beaty Mysiak i chor. Ryszarda Kalinowskiego oraz surface. territory Magdaleny Ptasznik, zrealizowana w ramach ostatniego cyklu Solo Projekt w Poznaniu. Natomiast na zakończenie, ok godz, 22.00 akcja performatywna Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej.

Szczegółowe informacje o spektaklach dostępne są w zakładkach Kalendarium/Wydarzenia oraz na stronie: http://www.dancefestival.lublin.pl/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close