Wersja do druku

Udostępnij

Od października Centrum Ruchu Lubelskiego Teatru Tańca (Centrum Kultury w Lublinie, ul Peowiaków 12) proponuje stałą ofertą edukacyjno-artystyczną. Regularne zajęcia ruszają 14 października. Zajęcia w Centrum skierowane są do osób w każdym wieku: dzieci, młodzieży i dorosłych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Oprócz wiodącego tańca współczesnego w programie znalazły się techniki tańca fizycznego, klasycznego, improwizacja, contact improvisation oraz techniki wspomagające, takie jak joga, pilates, body condition. Podanto w trybie warsztatowym pojawiać się będą a warsztatowym gyrokinesis® czy Metoda Feldenkraisa®.

W strefie dla dzieci w grupach dziecięco-młodzieżowych będą proponowane autorskie programy oparte na rozwijaniu naturalnych predyspozycji ruchowych i twórczych. Odbywać się będą także zajęcia ruchowe dla dorosłych chcących wzbogacić swój warsztat pracy z dziećmi. Oferta będzie skierowana do nauczycieli, pedagogów, psychologów, terapeutów, pracowników domów opieki społecznej, pracowników placówek opiekuńczo–wychowawczych, instruktorów domów kultury, pracowników świetlic i przedszkoli.

Otwarta zostaje również przestrzeń dla aktywnych tancerzy i debiutujących choreografów. Z myślą o nich organizowane będą tzw. „Open Studio”, a w nim szkolenia taneczne i choreograficzne, coachingi, zajęcia master class, rezydencje. Młodzi twórcy będą także wspierani konsultacjami w zakresie ruchu scenicznego. Proponowane będą treningi indywidualne dla aktorów, muzyków i wokalistów, a także konsultacje fizjoterapeutyczne dla tancerzy i osób aktywnych fizycznie.

Wszyscy zainteresowani udziałem w zajęciach proszeni są o odesłanie uzupełnionej karty uczestnictwa na adres: centrumruchu@ck.lublin.pl

Więcej informacji na stronie www.ltt.art.pl w zakładce Centrum Ruchu

Do pobrania:

Grafik

Karta zgłoszenia

Regulamin

Opłaty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close