Wersja do druku

Udostępnij

W najbliższy weekend (10-11 maja) Lubelski Teatr Tańca i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na warsztaty, które poprowadzą Anna Godowska, Paweł Grala i Wojciech Łaba. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: warsztaty.taniec@ck.lublin.pl

 

Natomiast w dniach 13-14 maja o godz. 20.00 obejrzeć będzie można po przerwie spektakl hello kitty w reżyserii Wojtka Kapronia. Przedstawienie jest dokonaną środkami tanecznymi, teatralnymi i wizualnymi  trawestacją wątków z Dziennika Anne Frank.

 

Natomiast 14 maja o godz. 17.30 w księgarni Szklarnia w Centrum Kultury w odbędzie się spotkanie z Jadwigą Majewską, redaktorką książek: Świadomość ruchu. Teksty o tańcu współczesnym (Ha!art) oraz My, Taniec. Antologia polskiej krytyki tańca po 1989 (Centrum Sztuki Mościce) oraz tłumaczką książki Sally Banes Terpsychora w tenisówkach (PWM/IMIT).

 

 

Szczegółowe informacje o wydarzeniach:

 

Anna Godowska, Paweł Grala, Wojciech Łaba – warsztaty

Lubelski Teatr Tańca: hello kitty

Promocja książek pod redakcją Jadwigi Majewskiej – spotkanie

 

 

 Bilety na spektakl w cenie 20/30 zł, Rezerwacja biletów tylko w kasie, kasa czynna: pon.-pt. w godz. 10.00-19.00, tel.: 81 466 61 40, e-mail: kasa@ck.lublin.pl Kup bilet on-line

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close