Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 28 czerwca – 1 lipca Lubelski Teatr Tańca zaprasza na Letnie Forum Tańca Współczesnego. W ramach Forum od piątku do poniedziałku (29 czerwca – 1 lipca) odbędą się warsztaty tańca współczesnego z pedagogami z Sopockiego Teatru Tańca i Pracowni Fizycznej. Zajęcia poprowadzą: Joanna Czajkowska, Barbara Czajkowska, Jacek Krawczyk, Paweł Grala, Wojciech Łaba. Zajęcia będą odbywać się w dwóch grupach, początkującej i średniozaawansowanej. Zgłoszenia: warsztaty.taniec@ck.lublin.pl

Warsztatom towarzyszyć będą prezentacje spektakli w dniach 28-30 czerwca o godz. 19.30, w sali widowiskowej ACK UMCS Chatka Żaka (ul. Radziszewskiego 16). Będą to kolejno Hello Kitty Lubelskiego Teatru, z udziałem tancerzy Pracowni Fizycznej, w choreografii Wojtka Kapronia; A3 Pracowni Fizycznej w choreografii Jacka Owczarka; Traktat o estetyce. Technika defektów i skaz Sopockiego Teatru Tańca.

Więcej informacji:


Informacja o FORUM

Warsztaty Tańca Współczesnego z pedagogami z Sopockiego Teatru Tańca i Pracowni Fizycznej

Lubelski Teatr Tańca: Hello Kitty, reż. Wojtek Kaproń

Pracownia Fizyczna: A3, chor. Jacek Owczarek

Sopocki Teatr Tańca: Traktat o estetyce. Technika defektów i skaz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close