Wersja do druku

Udostępnij

Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki informuje wszystkich zainteresowanych Instruktorskimi Kursami Kwalifikacyjnymi, że w związku ze zmianą Ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej oraz niektórych innych ustaw, zgodnie z decyzją Narodowego Centrum Kultury w Warszawie, organizacja kursów kwalifikacyjnych w dotychczasowej formule jest już niemożliwa.W związku z tym, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki przygotowało nową ofertę dla osób chcących kształcić się i podnosić swoje umiejętności. W miejsce Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych MCKiS proponuje Kursy z dziedziny tańca ludowego[1](835 godzin) i jazzowego (835 godzin) w ramach nowo powstałej Mazowieckiej Akademii Tańca, która będzie kształcić profesjonalnie przygotowanych metodycznie do pracy instruktorów tańca oraz podnosić i rozwijać umiejętności tancerzy.


Informacje o kursie:
Kurs prowadzony jest w systemie zaocznym. Okres nauki trwa dwa lata. Sesje odbywają się raz w miesiącu: piątek, sobota, niedziela i obejmują 30 godzin nauki (każda sesja). Po pierwszym i drugim roku odbywa się stacjonarna sesja letnia (10 – 12 dni). Program kursu rozszerzony został do 835 godzin.Po zdaniu wszystkich egzaminów i zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują świadectwo ukończenia kursu wydane przez Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki. Warunkiem rozpoczęcia kursu jest ukończenie 18 lat.

Kurs posiada rekomendacje Narodowego Centrum Kultury i Polskiej Sekcji CIOFF®.


Program specjalizacji taniec ludowy (do pobrania) http://mckis.waw.pl/images/stories/2012/aktualnosci/09_wrzesien/mazowiecka_akademia_tanca/ludowy.pdf


Program specjalizacji taniec jazzowy (do pobrania) http://mckis.waw.pl/images/stories/2012/aktualnosci/09_wrzesien/mazowiecka_akademia_tanca/jazz.pdf


Kadra: Wykładowcami kursu są wybitni specjaliści z poszczególnych dziedzin tańca oraz wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytetu Muzycznego

im. F. Chopina w Warszawie, Akademii Wychowania Fizycznego im. J. Piłsudskiego w Warszawie, Akademii Teatralnej im. A Zelwerowicza i Akademii Sztuk Pięknych.


Rekrutacja: EDYCJA 2012-2014 Termin składania dokumentów – do 30 września 2012


Wymagane dokumenty:

  1. Podanie (do pobrania) http://mckis.waw.pl/images/stories/2012/aktualnosci/09_wrzesien/mazowiecka_akademia_tanca/mat_podanie_o_przyjecie.pdf
  2. CV artystyczne
  3. Zaświadczenie lekarskie
  4. 4 podpisane fotografie

Termin rozmowy kwalifikacyjnej – 14 października 2012, godz. 10.00

Miejsce – Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki, ul. Elektoralna 12, Warszawa, Tel. 22 58 64 221Rozmowa kwalifikacyjna obejmuje lekcję tańca ludowego lub tańca jazzowego oraz rozmowę wstępnąz kandydatem. Opłata za rozmowę kwalifikacyjną wynosi 50,00 zł.

Opłaty: Koszt całkowity kursu wynosi 7000,00 zł

Formy płatności
4 raty 4 semestry x 1750,00 zł
22 raty 20 sesji 3-dniowych x 250,00 zł2 sesje 12-dniowe x 1000,00 zł
Dodatkowych informacji udziela:
Norbert Późniewski
Dział Edukacji i Szkoleń
tel. 22 58 64 221
e-mail: n.pozniewski@mckis.waw.pl

Szczegółowe informacje: http://www.mckis.waw.pl/edukacja-item/mazowiecka-akademia-tanca-taniec-jazzowy

oraz: http://www.mckis.waw.pl/edukacja-item/mazowiecka-akademia-tanca-taniec-ludowy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close