Wersja do druku

Udostępnij

Podlaskie Stowarzyszenie Tańca zaprasza interdyscyplinarny spektakl powstały w koprodukcji Białostockiego Teatru Lalek i Podlaskiego Stowarzyszenia Tańca, którego premiera odbędzie się 18 września o godz. 18.00. Mikrokosmos. Kompozycje to przedstawienie łączące różnorodne środki wyrazu oryginalne formy lalkowe, elementy pantomimy i taniec współczesny. Projekt inspirowany jest filmem Mikrokosmos i prezentuje jeden dzień z życia owadów. To poetycka opowieść o małym wielkim świecie, gdzie każde stworzenie ma swoje zmagania i problemy. Jest Mucha, na którą czyha sieć Pająka i ruszający do ataku Komar, jest obżarty Robak, ale też uczuciowe Motyle… Pokazane w prostych sytuacjach, w troskach i radościach, przez co bardzo przypominają… ludzi, i młodszych, i starszych, bo spektakl adresowany jest zarówno do dzieci, jak i ich rodziców.Kolejne spektakle w dniach 20-23 września o godz. 11.00 (Białostocki Teatr Lalek).

Scenariusz i reżyseria: Robert Drobniuch, choreografia: Karolina Garbacik, scenografia: Adam Walny
Muzyka: Piotr Kurek

Obsada: Łucja Grzeszczyk, Dorota Baranowska, Katarzyna Jankowska/Dorota Szyc, Adam Bartoszewicz, Michał Jarmoszuk.

Partnerzy:

DanceOFFnia Studio Działań Kreatywnych

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „LTL” sp. z o.o.

Spektakl zrealizowano przy pomocy finansowej Prezydenta Miasta Białegostoku

Więcej informacji na stronie: http://www. btl.bialystok.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close