Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że przedstawienie Mikrokosmos Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. H. Tomaszewskiego, w reżyserii Konrada Dworakowskiego znalazło się w finale prestiżowego Programu Teatr Polska organizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Instytut Teatralny. Teatr Polska jest ogólnopolskim programem promocji teatru wśród mieszkańców mniejszych miejscowości, mających ograniczony dostęp do oferty teatralnej. W związku z tym już 2 października 2012 WTP ruszy w objazd ze spektaklem Mikrokosmos. W ramach Programu TEATR POLSKA przedstawienie zostanie zaprezentowane w 8 miejscowościach: Andrychowie, Nowej Soli, Dzierżoniowie, Brzegu Dolnym, Jarocinie, Międzyrzeczu, Świdnicy i Bolesławcu. Pokazom spektaklu towarzyszyć będą wspólne warsztaty dzeci i dorosłych zatytułowane zatytułowane Czy małe może stać się wielkie?

Szczegółowe informacje do pobrania

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close