Wersja do druku

Udostępnij

Do środy, 23 grudnia, na kanale YouTube Olsztyńskiego Teatru Tańca można bezpłatnie oglądać nagranie najnowszej premiery OTT – MOA w reżyserii i choreografii Gosi Mielech. Etiuda taneczna powstała jako finał działań artystycznych tancerek Olsztyńskiego Teatru Tańca, choreografki i kompozytora Bartosza Smorągiewicza, które ze względu na pandemię odbyły się w trybie online. Premierowy pokaz został nagrany w ostatnią sobotę o godz. 20.00 w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, bez udziału publiczności. Wszystkich widzów organizatorzy i artyści zapraszają do wspólnego oglądania w sieci.

MOA to opowieść o równoległych światach, które potrafią przenikać się we wspólnej, bliżej nieokreślonej przestrzeni. Jest to spotkanie nieoczywiste, a jednocześnie spójne i rzeczywiste, trzech indywidualnych osobowości.

reżyseria i choreografia: Gosia Mielech

wykonanie i kreacja: Aleksandra Salej, Anna Janczarek, Marta Jakimicha

opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska

muzyka: Bartosz Smorągiewicz

wideo: Tadeusz Załęcki

produkcja: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA

organizator: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie

partner: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA

fotografia: Monika Kępka

Link do spektaklu: MOA – YouTube

Więcej informacji o twórcach i o projekcie na stronie spektaklu: https://ott.olsztyn.pl/projektperformatywnyzgosiamielech

Wydarzenie: FB

Działania realizowane są w ramach projektu OLSZTYŃSKI TEATR TAŃCA działania edukacyjne, artystyczne i statutowe finansowanego z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego, którego organizatorem jest Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, a partnerem Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close