10 sierpnia o godz. 20.30 na Tanzwerkstatt Europa w Monachium wystąpi Marta Wołowiec. Artystka pojawi się na jednym wieczorze z egipską tancerką Salmą Salem. Zaprezentuje spektakl w choreografii swojego autorstwa pt. Tens.

Wersja do druku

Udostępnij

O spektaklu:

Spektakl Tens eksploruje temat ciała jako generatora energii. Artystka poszukuje organiczności wynikającej z przepływu odczuć fizycznych, wibracji, podążania za głosem intuicji oraz zestrajania ciała i umysłu. Daje sobie czas na rozwój. Daje czas również widzom na zestrojenie ich własnych ciał z ciałem performerki. Tens to napięcie, uważność i spokój, a także siła, którą zawsze można odnaleźć biorąc głęboki wdech i wydech, stojąc mocno na nogach.

O Marcie Wołowiec:

Tancerka, choreografka, kierowniczka Krakowskiego Centrum Choreograficznego w Nowohuckim Centrum Kultury. Autorka i performerka dwóch spektakli solowych z muzyką elektroniczną na żywo. Pracuje także kolektywnie – jest współautorką produkcji łączących taniec, multimedia i muzykę. Eksploruje temat energii i ruchu progresywno-transowego. Ważny jest dla niej naturalny przepływ oraz zaangażowanie widza poprzez wzajemne pobudzanie uważności ciała i umysłu.

Trailer: link

Realizatorzy:

Koncepcja, choreografia, taniec: Marta Wołowiec
Muzyka: Wojciech Kiwer
Producent: Krakowskie Centrum Choreograficzne – Nowohuckie Centrum Kultury

Więcej informacji o spektaklu: link
Więcej informacji o wydarzeniu: link1link 2
Więcej o Tanzwerkstatt Europa 2022: link

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close