Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do składania listów intencyjnych do udziału w programie „Lato w Teatrze 2013”. Program „Lato w teatrze” obejmuje dofinansowanie działań teatralnych dla dzieci i młodzieży o realizowanych w teatrach w okresie wakacyjnym. Do udziału w programie „Lato w teatrze” mogą zgłaszać się teatry oraz grupy teatralne lub taneczne, które przygotują projekt z zakresu edukacji teatralnej polegający na przeprowadzeniu dwutygodniowych warsztatów artystycznych w grupach (aktorska, kostiumowo-scenograficzna, muzyczna, promocyjno-dziennikarska i ewentualnie techniczna lub inna), zakończonych dwukrotną prezentacją ich efektów w sali teatralnej albo/i w innym miejscu w przestrzeni danego miasta.

W tegorocznej edycji nabór jest dwuetapowy. Aby zgłosić się do udziału w Programie Lato w teatrze, należy przesłać wypełniony formularz listu intencyjnego do 25 marca 2013 r. na adres:

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
ul. Jazdów 1
00-467 Warszawa
(z dopiskiem: Lato w teatrze)

Wyboru listów intencyjnych dokona komisja ekspertów. Instytucje i organizacje, z których zostaną nadesłane wybrane listy intencyjne, będą zaproszone do składania wniosków.

DO POBRANIA:

1. Regulamin programu (PDF, 352 KB)

2. Formularz listu intencyjnego (DOC, 88 KB)

3.Załącznik nr 1 do regulaminu – TABELA HONORARIÓW (PDF,49 KB)

4.Załącznik nr 2 do regulaminu – KRYTERIA OCENY MERYTORYCZNEJ (PDF, 155 KB)

5.Załącznik nr 3 do regulaminu – SZKOŁA PEDAGOGÓW TEATRU (PDF, 60KB)

KONTAKT:

Magdalena Szpak (koordynator programu „Lato w teatrze”)
mszpak@instytut-teatralny.pl
tel. 22 501 70 33
fax 22 501 70 26

STRONA INTERNETOWA:

www.latowteatrze.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close