Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością zawiadamiamy, że zasób biblioteki IMIT powiększył się o książki ze zbiorów ś.p. Pani Ireny Turskiej oraz o darowizny od Pani Grażyny Dąbrowskiej, Pani Joanny Szymajdy i Pani Katarzyny Gardziny-Kubała. Do szczególnie cennych materiałów należy maszynopis pracy doktorskiej Pani Ireny Turskiej La situation de la danse dans l’ensemble des arts.

Systematycznie powiększane są także zbiory DVD ze spektaklami m. in. takich choreografów jak Pina Bausch (nowością jest świeże wydanie Święta Wiosny) , William Forsythe, Jiří Kylián, Édouard Lock, Sasha Waltz, Dominique Bagouet a także ze spektaklami polskich teatrów tańca.

Dzięki uprzejmości Pana Stefana Hölschera otrzymaliśmy także najnowsze wydawnictwo edukacyjno-teoretyczne zawierające 4 DVD i poświęcone pracy Anny Teresy de Keersmaeker – A choreographer’s score autorstwa Anny Teresy de Keersmaeker i Bojany Cvejić.

Katalog biblioteki dostępny jest online na stronie http://imit.org.pl/pl/materialy.html (zbiory DVD znajdują się pod kategorią V).

W przypadku braku potrzebnej Państwu pozycji w bibliotece prosimy o poinformowanie nas o tym drogą mailową (adres imit@imit.org.pl) – staramy się sprowadzać poszukiwane przez Państwa materiały.

Czytelnia czynna jest w poniedziałki w godzinach: 10.00-13.30 i 14.00-17.00. Istnieje także możliwość umówienia się drogą mailową na korzystanie ze zbiorów w innym terminie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close