Wersja do druku

Udostępnij

W poniedziałek, 23 września 2013 roku, początek nowego sezonu z Krakowsmi Teatrem Tańca. W ramach zajęć z Pracownią METAfizyczną uczestniczyć będzie można w zajęciach na trzech poziomach zaawansowania: początkujący, średniozaawansowany i zaawansowany.

24 września startuje także nowa grupa Pracowni METAfizyczna 30+. Zajęcia adresowane są do średniozaawansowanych i zaawansowanych tancerzy po trzydziestce, którzy nadal chcą się profesjonalnie rozwijać oraz uczestniczyć w projektach scenicznych. Warunkiem udziału w projektach 30+ jest przynależność do grupy średniozaawansowanej lub zaawansowanej Pracowni METAfizyczna.

Pracownia METAfizyczna – powstała we wrześniu 2010 roku, jako poszerzenie edukacyjnej działalności Teatru. Jest to stała grupa kreatywnych i zaangażowanych ludzi, którzy chcą rozwijać swój warsztat taneczny oraz aktorski. Praca w MECIE obejmuje doskonalenie techniki tańca współczesnego, a także wyrazu scenicznego, technik aktorskich oraz improwizacji i przygotowuje do świadomej pracy na scenie. Spośród tancerzy Pracowni rekrutowani będą przyszli tancerze Krakowskiego Teatru Tańca. Mimo to Pracownia realizuje także własne, niezależne produkcje sceniczne. Opiekę artystyczną i edukacyjną nad Pracownią METAfizyczna objął Eryk Makohon. Zajęcia w grupie początkującej i średniozaawansowanej poprowadzi Paweł Łyskawa. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu.

Ponadto w programie:

  • Otwarte lekcje Krakowskiego Teatru Tańca dla zaawansowanych tancerzy, które poprowadzi Eryk Makohon.

  • Elementarne zadania aktorskie prowadzone przez Pawła Łyskawę

Ceny biletów i karnetów:


Październik jest miesiącem otwartym, w którym obowiązują bilety, natomiast od 1 listopada rusza system stałych grup, w których obowiązują już tylko karnety. Bilety przez cały sezon obowiązują jedynie w przypadku elementarnych zadań aktorskich i lekcji otwartych.

20 zł – wejście jednorazowe na zajęcia Pracowni METAfizyczna (tylko do końca października, od listopada uczestnictwo w grupach zamkniętych jedynie na podstawie miesięcznych karnetów)

25 zł – wejście jednorazowe dla tancerzy spoza Pracowni (dotyczy lekcji otwartych Teatru oraz elementarnych zadań aktorskich)

120 zł – miesięczny karnet na zajęcia Pracowni (gr. początkująca, średniozaawansowana, zaawansowana – każda z grup 60 zajęć w okresie listopad 2013 – czerwiec 2014) – karnety ruszają od listopada 2013 roku

180 zł – miesięczny karnet grupa 30+ (90 zajęć w okresie listopad 2013 – grudzień 2014, w tym zajęcia w jednej z grup Pracowni METAfizyczna, dwa razy w tygodniu) – karnety ruszają od listopada 2013 roku

Grafik zajęć

Wszyscy zainteresowani powinni przesyłać swoje zgłoszenia na adres: krakowskiteatrtanca@o2.pl

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close