Wersja do druku

Udostępnij

Mazowiecki Instytut Kultury, Fundacja Artystyczna PERFORM i kuratorka Regina Lissowska-Postaremczak 30 lipca zapraszają na kolejną odsłonę Kina Tańca Online. Pełnia lata to czas, który nastraja do spojrzenia na jasną stronę życia. Dlatego w wakacyjnym programie Kina Tańca Online przyjrzymy się jej wielu odcieniom – przedstawionym przewrotnie i z humorem, refleksyjnie, czy z nutą melancholii – w wyjątkowej selekcji dziewięciu krótkometrażowych filmów tańca, wyróżnianych i nagradzanych na międzynarodowych festiwalach filmowych.

 

Program będzie można obejrzeć bezpłatnie, bez konieczności posiadania biletu i logowania. Do obejrzenia filmów wystarczy dostęp do Internetu i link.

 

Link do albumu Kino Tańca Online vol.3 z filmami i krótkim wideo-wprowadzeniem zostanie opublikowany w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/221513779027287 w czwartek, 30 lipca o godz. 19.00 i będzie dostępny do niedzieli 2 sierpnia.

 

Organizator: Mazowiecki Instytut Kultury; Fundacja Artystyczna PERFORM
Projekt: Centralna Scena Tańca
Kurator: Regina Lissowska-Postaremczak

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close