Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca w 2012 roku planuje kontynuację programów Scena dla tańca oraz Wspieranie aktywności międzynarodowej.

W regulaminie programu Scena dla tańca planowane są drobne zmiany, zmierzające ku promowaniu ściślejszej współpracy partnerów oraz zwiększające maksymalny budżet projektu do 25000 zł (przy zachowaniu tej samej wysokości budżetu ogólnego programu tj. 150000 zł).

W programie Wspieranie aktywności międzynarodowej wprowadzona zostanie procedura komisyjnego rozpatrywania łącznie wszystkich wniosków zgłoszonych do programu i tym samym akceptowania wniosków na zasadzie konkursu a nie – jak dotychczas – naboru do wyczerpania limitów finansowych programu. Budżet programu pozostaje niezmienny – 50000 zł.

Zachęcamy już dziś do poszukiwania partnerów do programu Scena dla tańca oraz planowania aktywności możliwych do zgłoszenia w ramach programu Wspierania aktywności międzynarodowej.

Regulaminy drugich edycji programów oraz nabory wniosków zostaną ogłoszone w styczniu 2012.

Uwaga: projekty w ramach Sceny dla tańca w 2012 powinny być realizowane od marca do czerwca 2012.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close