Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 22 lipca w ramach projektu Lato w teatrze – taniec (program Instytutu Teatralnego), realizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury i grupę twórczą Pracownia Tańca Pryzmat w Olsztynie w niedzielę 22 lipca odbędzie się trzecia odsłona Otwartej Sceny Tańca (Kamienica Naujacka MOK, ul. Dąbrowszczaków 3). W ramach wieczoru wystąpi Pracownia Pryzmat ze spektaklem open/close a gościem specjalnym będzie Marysia Stokłosa, która pokaże swoją solową pracę w wersji work in progress. Premiera spektaklu zaplanowana jest na jesień br.

Natomiast tego samego dnia o godz. 12.00 ruchowe działania w przestrzeni miasta,które rozpoczną się pod Ratuszem. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.

  • 22 lipca godz. 12:00 – Ruchowe działania w przestrzeni miasta – spotkanie pod RATUSZEMWSTĘP WOLNY dla publiczności

  • 22 lipca godz. 19:00 Otwarta Scena Tańca odc.3 sala kameralna, Kamienica Naujacka WSTĘP WOLNY dla publiczności. ul.Dąbrowszczaków 3 – prezentacja spektakli i dyskusje pospektaklowe

Gość specjalny: MARYSIA STOKŁOSA – solo (work in progress)

Oraz

Pracownia Tańca WSPÓŁCZESNEGO PRYZMAT, grupa twórcza MOKu, spektakl: „open/close” tańczą i wykreowali: Anna Afeltowicz, Selena Popławska/Paulina Spiel , Monika Parafiniuk, Kamila Olszewska

LATO w TEATRZE-TANIEC: MIEJSKI OŚRODEK KULTURY w Olsztynie
i grupa twórcza PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT, 16-29 lipca 2012

strona projektu: http://pryzmat-taniec.pl/page/show/39375305

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close