Wersja do druku

Udostępnij

Miejski Ośrodek Kultury i grupa twórcza Pracownia Tańca PRYZMAT w Olsztynie ogłaszają rekrutację do Projektu Lato w Teatrze – taniec, skierowanego do dzieci i młodzieży w wieku 8-19 lat. Projekt odbędzie się w dniach 16-29 lipca 2012.

Projekt obejmuje:

– dwutygodniowe warsztaty tańca współczesnego, nowoczesnego, modern jazz, jazz, aktorskie, kostiumowo-scenograficzne, muzyczne i promocyjno-dziennikarskie- 6 h dziennie)

– pracę nad finałowym spektaklem taneczno-teatralnym – premiera 28 lipca Olsztyn i 29 lipca Biskupiec

– wieczory ze sztuką taneczną (pokazy spektakli w ramach OST odc.3, projekcje filmów, flash mob) 19, 21, 22 lipca – poprojektową wystawę zdjęć – 7 września

Zgłoszenia rekrutacyjne dostępne na www.pryzmat-taniec.pl należy przesłać mailem na pryzmat@taniec-olsztyn.pl do 29 czerwca 2012 (30.06.2012 zostanie ogłoszona lista zakwalifikowanych osób do projektu). Decyduje kolejność zgłoszeń, deklaracja obecności we wszystkich dniach projektu. Ilość miejsc ograniczona.

Koszt uczestnictwa w projekcie wynosi 50zł za osobę. Projekt zakłada zwolnienia i zniżki w opłatach ze względu na trudną i wyjątkową sytuację rodzinną (wg regulaminu) Koordynator projektu: Katarzyna Grabińska –tel. 502-737-839 email: pryzmat@taniec-olsztyn.pl

www.pryzmat-taniec.pl

www.latowteatrze.pl

Szczegółowy opis i harmonogram programu Lato w teatrze – taniec w Olsztynie – do pobrania


Organizatorzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie, Instytut Muzyki i Tańca, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie wraz z grupą twórczą Pracownia Tańca Współczesnego PRYZMAT, Patronat Honorowy: Kuratorium Oświaty w Olsztynie Partnerzy: Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień, KINO STUDYJNE AWANGARDA 2, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Biskupcu, Pałac Młodzieży im. Orląt Lwowskich w Olsztynie, e-teatr.pl, e-teatr.tv, taniecPOLSKA.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close